Ulotki ekologiczne – z korzyścią dla zrównoważonego rozwoju Praktyki biznesowe przyjazne dla środowiska stają się ważniejsze niż kiedykolwiek. Ulotki eko, do których wykorzystujemy m.in. papier kraft, to połączenie skutecznej reklamy z dbaniem o naszą planetę. Z czystym sumieniem polecamy ten produkt – możesz zadbać o promocję firmy, jednocześnie dając do zrozumienia odbiorcom, że marketing eko to Twoje naturalne środowisko pracy. Co zyskujesz? Oprócz pieniędzy, pokazujesz poprzez ekologiczne ulotki, że nie lubisz marnować żadnych zasobów – wykorzystujesz wszystko maksymalnie i w zgodzie z naturą.

 

Ulotki eko – skuteczna i niedroga metoda na pozyskanie klientów

Ulotki ekologiczne są tańsze niż tradycyjne – nie ma potrzeby kupować nowego surowca, wystarczy skorzystać z dostępnych materiałów. Możliwe, że oczami wyobraźni widzisz ulotki wydrukowane na papierze ustępującym jakością zwykłym ulotkom – nic z tych rzeczy! Świat idzie naprzód, a my korzystamy z nowych technologii – dlatego nasze eko ulotki świetnie nadają się na ulotki i foldery (EcoRecycled szary 140g) oraz na vouchery (EcoRecycled brązowy 350g). Potrzebujesz dotrzeć do masowego odbiorcy i nie chcesz nadwyrężać budżetu na reklamę? Świetnie się składa – mamy dla Ciebie ulotki ekologiczne.

 

Ulotki na papierze ekologicznym – promuj się naturalnie

Niezależnie od tego, czy pracujesz w branży eko czy nie, ulotki na papierze ekologicznym są dobrym i niedrogim wyborem. Wszyscy wiemy, jaki los spotyka część z wydrukowanych ulotek – czekają na nowe życie. Pomagamy im w tym – życie ulotki jest krótkie, ale dzięki nam nabiera kolorów. Te kolory przyczyniają się do tego, byś Ty zarabiał więcej. Widzisz – wbrew temu, co mówią, że w reklamie nie jest kolorowo, możesz wypromować swoją firmę za grosze, skutecznie – dzięki ekologicznym ulotkom.

 

Ekologiczne ulotki – co warto wiedzieć przed zleceniem druku?

Ekologiczne ulotki doskonale się nadają do reklamowania przedsiębiorstwa, naturalnie. Zanim przekażesz nam materiały do zlecenia (pliki graficzne) i wybierzesz rodzaj papieru (szary 140g lub brązowy 350g), sprawdź kolorystykę grafiki, którą chcesz wydrukować na ulotkach na papierze ekologicznym. Co jest ważne: Kolor masy papierniczej ma wpływ na kolor wydruku Kolor żółty jest bardzo słabo widoczny na eko ulotkach Kolory: niebieski i czerwony na wydruku mogą mieć inny odcień, niż na grafice Kolor biały jest interpretowany jako kolor podłoża (czyli szary) Papier kraft jest bardzo mocny i wytrzymały dzięki gruboziarnistej strukturze Papier kraft najlepiej nadaje się do druku ciemnych grafik Jeżeli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości – nie wahaj się, skontaktuj się z nami. Chętnie Ci pomożemy. Druk to nasze naturalne środowisko.

2500
sztuk
2000
sztuk
1500
sztuk
1000
sztuk
500
sztuk
250
sztuk
200
sztuk
150
sztuk
100
sztuk
50
sztuk
 
Nakład
Standard
zamów dzisiaj
do godz. 10:00 🕛
Wysyłka: za 2 dni


Expres

Ulotki ekologiczne

 

Podłoże:

EcoRecycled szary 140g |

 

Format:

A7 | A6 | A5 | A4 | DL

 

Kolor:

dwustronny CMYK (4+4)

 

Projekt:

mam swój projekt | zamówienie projektu [dopłata]

Szybka realizacja wydruku: 2 - 3 dni dni robocze

 

Zamów do godz. 7:00* - wysyłka na drugi dzień ! ! !

 

*opłać, prześlij pliki do druku [potwierdzimy poprawność plików e-mailem]

Ulotki ekologiczne

Szybka wycena napisz do nas e-mail:

  1. pl
  2. en
  3. de
Twój e-mail:
Potwierdź
Chcę otrzymywać newsletter centrumwydruku.pl
Wyślij
Wyślij
Zapisałeś się do newslettera — dziękujemy 😊
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Zapisz się do newslettera i odbierz kod rabatowy:

Formularz kontaktowy:

Twój e-mail:
Jakie materiały potrzebujesz?
Ilość sztuk:
Plik do druku / nadruku:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

bok@centrumwydruku.pl

782 57 57 80

Bestseller !

Bestseller !

Pozostałe opcje...

Pozostałe opcje...

Pozostałe opcje...

Pozostałe opcje...

Katalogi / Karty menu / Podkładki pod talerze

Katalogi szyte

Katalogi / Karty menu / Podkładki pod talerze

Plakaty

Nowość !